O nas

Nasze małe wielkie opowieści

Opowiem Ci historię. Wcale nie tak dawno temu, nie za górami ani za lasami, przyszedł na świat chłopiec. Mimo że był bardzo mały, dla rodziców stał się całym ogromnym światem. Chłopiec szybko rósł i codziennie nabywał nowych umiejętności. Jego najmniejszy uśmiech był dla rodziców największym szczęściem, a choćby jedna uroniona łza, najgorszym zmartwieniem. Każdy jego nowy gest, nowy krok, czy nowe słowo były dla rodziców wielką radością i dumą. Razem czuli się najlepiej – tworzyli swoją własną wyjątkową opowieść. Brzmi znajomo, prawda? To nie bajka, to nasze życie. To historia o mnie i o Tobie. O tym jak uczysz się poznawać świat i jak ja poznaję go na nowo dzięki Tobie. To opowieść o każdym malutkim chłopcu, malutkiej dziewczynce i o ich rodzicach. O nieskończonej miłości, trosce i potrzebie bliskości. O każdym dniu spędzonym razem i każdej nieprzespanej nocy…

Big Little Stories to również historia o tym, jak duże znaczenie mają nasze najmniejsze gesty i, że niewielkimi krokami możemy osiągnąć największe cele. Dlatego czyńmy tak, żeby świat, który nas otacza pozostał nienaruszony i piękny, żeby był przytulnym domem dla nas i naszych najbliższych. Chrońmy łąki, lasy, morza i oceany, okażmy im szacunek. Razem zadbajmy o otoczenie, w którym nasze dzieci będą mogły tworzyć swoje małe wielkie historie.

Nasza marka zrodziła się z przyjaźni, bo tworzy ją czworo wieloletnich przyjaciół. Powstała z miłości do naszych dzieci oraz z troski o nie i świat, w którym będą dorastać.

Nasze wartości

Bliskość

pielęgnujemy codzienne małe rodzinne momenty

Troska

dbamy o najbliższych i o środowisko

Jakość

starannie dobieramy materiały

Piękno

sprawiamy, że świat wokół jest piękniejszy