• Muminki

1 Pieluchy wielorazowe Muminki Big Little Stories

Nasze pieluchy wielorazowe Muminki Pieluchy wielorazowe to ekologiczny, zdrowy i […]

Nasze pieluchy wielorazowe Muminki

Pieluchy wielorazowe to ekologiczny, zdrowy i estetyczny sposób na pieluchowanie dzieci. W naszej ofercie dostępne są pieluchy typu AIO (All-in-One), przez wielu rodziców uważane za najwygodniejsze w użytkowaniu. Jest to rodzaj pieluszki kompletnej, składającej się z połączonych ze sobą: warstwy chłonnej oraz zewnętrznej części nieprzemakalnej. Dobierając materiały zwracamy uwagę na ich jakość i pochodzenie – zależy nam, by zapewnić dzieciom jak najwyższy komfort użytkowania – oraz na ekologię, dlatego na przykład używamy poliestru pochodzącego z recyklingu butelek PET – nie wprowadzamy do obiegu nowego poliestru.

Aktualnie w naszej ofercie są pieluchy w standardowym rozmiarze One Size, który powinien być odpowiedni dla dzieci o wadze od ok. 7 do 15 kg.

Nasze pieluchy szyjemy w Polsce.

Z czego zbudowane są nasze pieluchy wielorazowe?

Warstwa chłonna, czyli miękka dzianina frotte, która jest przy skórze dziecka składa się z naturalnej bawełny organicznej (30%) oraz z mięciutkiej wiskozy bambusowej (70%). Warstwa zewnętrzna to dzianina poliestrowa pokryta specjalną membraną poliuretanową, zapewniającą paroprzepuszczalność oraz chroniącą przed przemakaniem. Dzianina poliestrowa pochodzi w 100% z recyklingu butelek PET.

Pieluszka posiada delikatne gumki w pachwinach oraz na plecach.

Napy, farby do zadruku dzianin, materiały do laminacji membraną oraz przędza, z której powstają dzianiny posiadają certyfikat OEKO TEX.

Pielucha wielorazowa AIO Big Little Stories Muminki
Pielucha wielorazowa AIO Big Little Stories Muminki

Jak zbudowane są nasze pieluchy wielorazowe?

Wewnętrzna warstwa chłonna składa się z dwuwarstwowej kieszeni, w której chowa się długi 55-centymetrowy trzywarstwowy język. Tunel pod kieszenią dostępny jest i od góry i od dołu pieluchy. Długość języka umożliwia jego różnorodne składanie, w zależności od potrzeb dziecka. Przy standardowym złożeniu na pół powstaje 8 warstw części chłonnej.

Pielucha wielorazowa AIO Big Little Stories Muminki
Pielucha wielorazowa AIO Big Little Stories Muminki

Pieluszka wyposażona jest w system nap poziomych, umożliwiających dopasowanie pieluszki do obwodu dziecka oraz w napy pionowe, umożliwiające regulację długości pieluszki.

Szerokość w kroku warstwy chłonnej (mierzona w najwęższym miejscu pomiędzy gumkami) wynosi ok. 11 cm przed pierwszym praniem i ok. 9 cm po wykurczeniu. Szerokość w kroku w najwęższym miejscu mierzona od strony zewnętrznej pieluszki wynosi ok. 10,5 cm po wykurczeniu.

Pielucha wielorazowa AIO Big Little Stories Muminki
Pielucha wielorazowa AIO Big Little Stories Muminki

Jak pakujemy nasze pieluchy wielorazowe?

Staramy się ograniczać materiały do pakowania. Nasze produkty nie posiadają papierowych etykiet, nie używamy też folii.  Wszystkie produkty użyte do pakowania (karton, bibuła, naklejka) mogą zostać wykorzystane ponownie, do czego serdecznie zachęcamy!

Jak wyglądają nasze pieluchy wielorazowe?

Zależy nam, by nasze produkty były nie tylko użyteczne i funkcjonalne, ale też piękne. Pierwsza kolekcja, którą Wam prezentujemy o nazwie “Poznajcie Rodzinę” zabierze Was z powrotem do cudownego świata Muminków. Zaproście do niego swoje dzieci i zapoznajcie z głównymi bohaterami tych niezwykłych przygód. Mała Mi, Włóczykij, Bobek oraz same Muminki i ich Rodzice to postaci pierwszoplanowe naszych małych, wielkich opowieści. A żeby pielęgnację dzieci uczynić jeszcze piękniejszą, możecie dobrać do pieluszek delikatne bambusowe kocyki z tej samej kolekcji.

Wszystkie produkty z kolekcji „Poznajcie Rodzinę” są oryginalne i licencjonowane, czego dowodem jest znak towarowy © Moomin Characters TM.

>> Zapraszamy do zakupów pieluchy wielorazowe Muminki czekają na Was <<


Zobacz naszą pełną ofertę pieluch:


Zobacz inne produkty z kolekcji “Poznaj Rodzinę”: